| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-620 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Automatisch & Handmatig Bedieningssysteem Laser Positie MCGS Touchscreen Besturing BGA Rework Station
Specificatie
| BGA Rework Station | Model: HS-620 |
| Voeding | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 3500W |
| Verwarmingsvermogen | Bovenste temperatuurzone 1200W, tweede temperatuurzone 1200W, IR temperatuurzone 2700W |
| Elektrisch materiaal | Aandrijfmotor + PLC slimme temperatuurregelaar + kleurentouchscreen |
| Temperatuur | besturing onafhankelijke temperatuurregelaar, de precisie kan ±1℃ bereiken |
| Temperatuur Interface | 1 stuks |
| Positioneringsmethode | V-vormige sleuf, PCB-ondersteuningsmallen kunnen worden aangepast, laserlicht doet snel centreren en positioneren |
| Totale afmeting | L650mm*B630mm*H850mm |
| PCB-formaat | Max. 450mm*390mm Min. 10mm*10mm |
| BGA-formaat | Max. 80mm*80mm Min. 1mm*1mm |
| Gewicht van de machine | 60KG |
| Gebruik Reparatie | chips / telefoon moederbord etc. |
Kenmerken
1. Automatisch & Handmatig bedieningssysteem.
2. 5 miljoen CCD-camera optisch uitlijningssysteem montage precisie: ±0,01 mm.
3. MCGS touchscreen besturing.
4. Laser positie.
5. Reparatie slagingspercentage 99,99%.
Over Verpakking
![]()
![]()
![]()