|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-250DULD |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 500 stuks per maand |
| Model | HS-250DULD |
|---|---|
| PCB-afmetingen | (50 × 50 ~ 350 × 250) mm |
| Magasinengrootte | 355 × 320 × 565 mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijdschriften vervangen tijd | 30 seconden. |
| Stroomvoorziening | AC100-230V, enkelfasig, maximaal 300A |
| Air Supply | 4-6 bar, max 10L/min |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| Vervoersrichting | L naar R of R naar L (optioneel) |
| PCB-dikte | Minimum 0,4 mm |
| Magasinhoeveelheid | Top 1pc, beneden 1pc, of op maat |
| Steep Pitch-opties | 1-4 (10 mm afstand) |
| Machina dimensie | 1460 × 1500 × 1200 mm |
| Gewicht | Ongeveer 210 kg |