| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 2600 W |
| Verwarmingskracht | Verwarming van de bovenkant 1200W (maximum), onderverwarming van de onderkant 1200W (maximum) |
| Elektrisch materiaal | Rijmotor + slimme temperatuurregelaar + kleuren touchscreen |
| Temperatuurcontrole | Hoogprecisie K-sensor + gesloten lusregeling + onafhankelijke temperatuurregulator (precisie ± 1°C) |
| Sensor | 1 stuk |
| Locatiemethode | V-vormige pcb-ondersteuning + externe universele armature + laserlicht voor centering en positionering |
| Algemene afmetingen | L450 mm × W470 mm × H670 mm |
| PCB-grootteklasse | Maximum 140 mm × 160 mm, Min 5 mm × 5 mm |
| BGA-groottebereik | Maximaal 50 mm × 50 mm, Min 1 mm × 1 mm |
| Toepasselijke PCB-dikte | 0.3 - 5 mm |
| Toenemende nauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Gewicht van de machine | 30 kg |
| Gewicht van de bergchip | 150 g |
| Werkwijzen | Vijf: semi-automatisch/handmatig/verwijderen/monteren/lassen |
| Toepassing | Chip / telefoon moederbord reparatie |