| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-UV3W |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Voornamelijk gebruikt in veel industrieën zoals hardware, communicatie, elektronica, auto-onderdelen, kunststoffen, handwerk, enz.
| Model | HS-UV3W |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 3W |
| Lasertype | 3W UV laser unit |
| Markeergebied | 150*150mm (Optioneel) |
| Laserpuntdiameter | <0,01mm |
| Laser uitgangsvermogen | 0~100% instelbaar |
| Werkfrequentiebereik | 5~100KHz |
| Vermogensstabiliteit | <±1%rms |
| Laser golflengte | 355nm |
| Markeertype | Statisch markeren/Dynamisch markeren |
| Markeersnelheid | ≤7000m/s |
| Minimaal teken | 0,15mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,003mm |
| Laser unit | Chinees merk/Overzees merk (optioneel) |
| Koeltype | Luchtkoeling |
| Voeding | AC220V,60Hz,15A |
| Software | Professionele SW |
| Levensduur laser | 20000 uur |
| Machine afmetingen | 900mm*680mm*1500 |
| Machine gewicht | 120kg |
![]()
![]()