| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-LD330 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
| Productnaam | PCB Lader Machine |
| Transport Hoogte | 910±30mm |
| PCB Laadtijd | Ongeveer 6 seconden |
| Magazijn Vervangingstijd | Ongeveer 30 seconden |
| Transportrichting | Links naar Rechts of Rechts naar Links |
| Bediening | Voorbediening |
| Vaste Zijde van de Rail | Voorkant (of zoals gespecificeerd) |
| Voeding | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB Dikte | Minimaal 0.4mm |
| Magazijnhoeveelheid | Bovenzijde: 1 stuk, Onderzijde: 2 stuks |
| Steekselectie | 1-4 (10mm steek) |
| Transportbandsnelheid | 0.5-20 M/min of aangepast |
| Signaalinterface | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Efficiënte PCB Lengte | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Machine Afmetingen | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Magazijn Afmetingen | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Gewicht | 140kg | 180kg | 220kg | 260kg |