| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-C510F |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
CCD-markering punt locatie barcode lezen Inline CO2 PCB laser markering machine
Specificatie
| Model | HS-C510F |
| Werkwijze | Bewegende laserkop |
| Leasermerk | SYNRAD CO2 ((Amerika merk) |
| FIFuctioneel gebied | CCD+Marker positionering |
| Inline lezen | Inline-lezen van de camera |
| PCB-dikte | 0.5~5.0 mm |
| PCB-afmetingen | 50*50~510*460 mm |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| Transportrichting | L-R/R-L |
| Breedte aanpassing | Automatisch |
| XY-besturingssysteem | PC+kaart+servomotor |
| XY-controle nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Verkeerde materiële erkenning | Negatieve raad/omgekeerde/verkeerde erkenning |
| Slechte merkherkenning |
Auto-herkenning slecht teken, Geen slechte tekens. |
| Anti-recode | Ondersteund |
| Controlesysteem | Win7+ zelf ontwikkeld systeem |
| Stroomvoorziening | Eenfasige AC 220V 16A 50/60Hz |
| Luchtdruk | ≥ 0,5 Mpa |
| Afmeting | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Import van het systeem | Winkelstromen MES IMS SFIS, enz. |
| Afmeting | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Gewicht | 700 kg |
Kenmerken
1, CCD-markering punt locatie
2, CCD inline barcode lezen
3, CCD barcode kwaliteitsanalyse
4, XY servo-driver, nauwkeurigheid±0,02 mm
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()