| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-UV3W |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
Air Cooling ≤7000m/s UV Lasermarkeermachine met 355nm Lengte
Inleiding:
Een UV-lasermarkeermachine is een precisieapparaat dat ultraviolette (UV) lasertechnologie gebruikt om een verscheidenheid aan materialen te markeren, te graveren of te etsen. Dit type machine wordt steeds populairder in meerdere industrieën vanwege de effectiviteit en veelzijdigheid. Hier is een gedetailleerd overzicht:
Belangrijkste Kenmerken
Voordelen
Toepassingen
Specificatie
| Model | HS-UV3W |
| Uitgangsvermogen | 3W |
| Lasertype | 3W UV-lasereenheid |
| Markeergebied | 150*150mm (Optioneel) |
| Laserpuntdiameter | <0,01 mm |
| Laseruitgangsvermogen | 0~100% instelbaar |
| Werkfrequentiebereik | 5~100KHz |
| Vermogensstabiliteit | <±1%rms |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Markeertype | Statisch markeren/Dynamisch markeren |
| Markeersnelheid | ≤7000m/s |
| Min. karakter | 0,15 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,003 mm |
| Lasereenheid | Chinees merk/Overzees merk (optioneel) |
| Koeltype | Luchtkoeling |
| Voeding | AC220V,60Hz,15A |
| Software | Professionele SW |
| Levensduur laser | 20000 uur |
| Machinegrootte | 900mm*680mm*1500 |
| Machinegewicht | 120kg |
Kenmerken