| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-GXB-L15 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
| PCB-opslagcapaciteit | Bewaarhoogte 200 mm, maximumgewicht minder dan 50 kg |
|---|---|
| Laadtijd van het bord | Ongeveer 10 seconden. |
| Verpakkingsmethode | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Stroomvoorziening | AC220V, enkelfasig |
| Elektrische laadmachine | Maximaal 300VA |
| Luchtdruk | 5-6 bar |
| Luchtstroom | Maximaal 30 L/min |
| Quantiteit van het zuigstuk | 8 stuks |
| Beweging van zuigstukken | Flexibel plaatsen |
| Vacuümbron | Vacuümgenerator |
| Transporthoogte | 910±20 mm (aanpasbaar) |
| Vervoersrichting | Links naar rechts of rechts naar links |
| Controlemodus | Toetsen of touchscreen (optioneel) |
| LED-PCB-afmetingen (L × W) | (80x80) ↓1500x300) mm |
| Afmetingen van de machine (L × W × H) | 1700x950x1250 mm |
| Gewicht | Ongeveer 150 kg |