|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| Spanning | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Werkbereik X/Y/Z | 300x300x100mm |
| R-as | 360 graden rotatie |
| Verplaatsingssnelheid X/Y/Z | Maximaal 300mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stappenmotor met tandriem |
| Lineaire geleiding | Taiwanse merk hoge precisie geleiding |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0.02mm |
| Programmering | Teach pendant |
| Besturingssysteem | Besturingskaart |
| Programmaopslag | 1.000 sets verwerkingsgegevens, enkel bestand tot 3MB opslagruimte (5.000 verwerkingspunten) |
| Bestandsopslagruimte | Handheld box 256MB, offline kaart 32MB, enkel verwerkingsbestand tot 3MB opslagruimte (100.000 verwerkingspunten) |
| Documentondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| Soldeerboutreiniging | Luchtreiniging/pneumatisch |
| Externe interface | USB + RS232 |
| Soldeermethode | Punt/sleep solderen |
| Gewicht | 48kg |
| Machineafmetingen | 520x585x800mm |