| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-800 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-800 |
|---|---|
| Verwarmingsvermogen | Bovenverwarmer 1200W (max), onderverwarmer 1200W (max) |
| Voorverwarmen onderzijde | IR-5000W |
| Temperatuurregeling | K-type thermokoppel, gesloten lusregeling |
| Lokalisatiemethode | Buiten- of locatiegat |
| Algemene afmetingen | 970 mm × 700 mm × 830 mm |
| PCB-grootte Capaciteit | 650 mm × 610 mm |
| BGA-groottebereik | Maximaal 80 mm × 80 mm, minimaal 1 mm × 1 mm |
| PCB-diktebereik | 0,3 - 5 mm |
| Nauwkeurigheid van montage | ±0,01 mm |
| Machinegewicht | 140 kg |