| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-S5331R |
| Spanning | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Werkbereik X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100 mm |
| R-as | 360 graden |
| X/Y1/Y2/Z Bewegingssnelheid | Maximaal 300 mm/s |
| Gedreven systeem | Stapmotor, timinggordel |
| Lineaire gids | Taiwan merk hoge precisie gids |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programmeren | Handmatig programmeren met leerhanger |
| Controlesysteem | Controlepaneel |
| Programmaopslag | 1,000 sets verwerkingsgegevens, enkel bestand tot 3M (5.000 verwerkingspunten) |
| Bestandsopslagruimte | Handheld box 256M, offline kaart 32M, enkel bestand tot 3M (100.000 verwerkingspunten) |
| Documentondersteuning | CAD |
| Het reinigen van ijzeren tin | Luchtreiniging/pneumatische |
| Externe interface | USB+RS232 |
| Soldeermethode | punt-/treklosing |
| Gewicht | 60 kg |
| Machina dimensie | 680*585*800 mm |