| Merknaam: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Machinenaam | Volautomatische Solderpasta Opwarmmachine |
|---|---|
| Bedrijfsmodus | Spanningsmodus |
| Bedrijfsspanning | AC220V 60HZ |
| Productafmetingen | Vier-slot model: L670 × B220 × H335mm Tankgrootte: 150 × 100 × 110mm |
| Nettogewicht | 16kg |
| Materiaal | Stalen Plaat Spuitverf |
| Compatibiliteit | Ondersteunt 250G/500G solderpasta en naald-type rode lijm (totale lengte minder dan 120mm) |