| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460-CY |
| Moq: | 3 sets |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 500 stuks per maand |
| Model | HS-C600/HS-C1000 |
|---|---|
| Voeding | AC220V of AC110V 50/60Hz |
| PCB-formaat | 50×50~500×390mm |
| Breedteverstelling | Handmatige slinger |
| PCB-richting | Van links naar rechts of van rechts naar links |
| Transporthoogte | 900 ± 20 mm |
| Transportsnelheid | 0,5-20 meter per minuut instelbaar |
| Track Vaste Zijde | Voorzijde vast (achterzijde vast optioneel) |
| Machine Lengte | 0.5M/0.6M/0.8M/1M/1.5M |
| Opties | Licht, Ventilator, Vergrootglas, Deksel, Inspectie |