| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-310L |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
| Productnaam | PCB Ontmantelaar |
|---|---|
| Model | HS-310L |
| Ophooghoogte | Max 39mm |
| Neerhoogte | Max 19mm |
| Luchtdruk | 5Kgf/cm |
| Uitvoer | 12,5 ton (bruto) |
| Efficiënte Snijlengte | 1-360mm |
| Lineaire Mesgrootte | 360×43.5×6mm |
| PCB Dikte (Met V-groef) | 0.1mm~2.0mm |
| PCB Dikte (Zonder V-groef) | 0.1mm~1.0mm |
| Mes Materiaal | Geïmporteerd Hoogwaardig Snelstaal Gereedschap |
| Scheidingssnelheid | 1-300mm/s |
| V-snede Dikte | 0.3-3.5mm |
| Luchtverbruik | 200-400 (L/min) |
| Machine Afmetingen | 700×325×400mm |
| Gewicht | 130kg |
| Geschikte Plaat | Alle V-snede Platen |