| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | Hs-300 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Model | HS-300 |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V (optioneel) |
| Vermogen | 100W |
| Efficiënte Snijlengte | 5-360mm |
| Mes Afmetingen | Cirkelvormig mes φ125*3mm, Lineair mes 360*45*6mm |
| Mes Materiaal | Geïmporteerd hoogwaardig snelstaal gereedschap |
| Scheidingssnelheid | 300mm/s |
| V-cut Dikte | 1/3 van de plaat |
| Scheidingsbreedte | Beste 1-200mm |
| Machine Afmetingen | 620*320*450mm |
| Gewicht | 50kg |