| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | Hs-300 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Model | HS-300 |
|---|---|
| Spanning | 110V/220V (facultatief) |
| Kracht | 100 W |
| Efficiënte snijlengte | 5-360 mm |
| Afmeting van het lemmet | Circulaire lem φ125*3 mm, lineaire lem 360*45*6 mm |
| Bladmateriaal | Geïmporteerde hoge kwaliteit snelheidswerktuigen van staal |
| Scheidingssnelheid | 300 mm/s |
| V-snijddikte | 1/3 van het bord |
| Afscheidingsbreedte | Beste 1-200 mm |
| Maatwerkgrootte | 620*320*450 mm |
| Gewicht | 50 kg |