|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-5331R |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
| Productsoort | Automatische soldeerrobot |
| Werkassen | 4 |
| R-as rotatie | 360 graden |
| Soldeermethode | punt-/trekoplossing |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| X/Y/Z Bewegingssnelheid | Maximaal 300 mm/s |
| Werkbereik | 300 × 300 × 100 mm |
| Programmeren | Handmatig programmeren met leerhanger |
| Aandrijfsysteem | Stapmotor, timinggordel |