| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-SL331 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Stepmotor foto-elektrische schakelaar schroefvergrendelings- / bevestigingsmachine met 3 assen
Inleiding
Deze schroefvergrendelingsmachine wordt gebruikt om de schroeven automatisch te vergrendelen om de productie-efficiëntie te verbeteren.
Kenmerken
1Automatische vergrendeling, werkbereik met 3 assen, met vaste armaturen.
2, Desktop en zichtbare werking, kan de automatische productielijn verbinden.
3, Leer hanger programmeren, stappenmotor en timing riem rijsysteem.
4Geschikt voor schroeven van de specificatie M1-M5.
5, Breed toepassingsgebied, kan worden gebruikt voor vele industrieën, zoals elektronische productie, top, LED-licht, voertuigelektronica, speelgoed, stroomvoorziening,
PC-toetsenbordenzovoort.
6, Ondersteuning van CAD, corelDRAW-bestandsinvoer.
Specificatie
| Model | HS-SL331 |
| Stroomvoorziening | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Werkbereik X/Y/Z | 300/300/100 mm |
| XYZ snelheid | Maximaal XY:600mm/s,Z:300mm/s |
| Y-platform | 190*150 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | 0.02 mm |
| Motor | Stapmotor ((Shinano Kenshi merk) |
| aangedreven systeem | Timing blet voor schroeven van de as X/Y, Z |
| Ondersteunend document | CAD, CorelDRAW |
| Laadcapaciteit | X/Y:10kg,Z:5kg |
| Lineaire gids | HIWIN (Taiwanese merk) |
| foto-elektrische schakelaar | (Duits merk) |
| Vloeistof | AirTAC |
| geschikte schroeven | M1 - M5 |
| Maatwerkgrootte | 720*685*597 mm |
| Bruto gewicht | 75 kg |