| Merknaam: | GKG |
| Modelnummer: | gle |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Precision 01005 0.3 Pitch CCD Digital Camera SMT Solder Paste Stencil Printer
Inleiding
GLE Automatic solder paste printing machine is een high-end machine voor SMT grootschalige toepassingen. De breedte van Gt-S is slechts 2830mm. Het kan perfect voldoen aan de drukprocesvereisten van 01005,0.3 pitch en andere fijne afstanden, het is hoge precisie en hoge snelheid.
Specificatie
| Model | GLE |
| Maximale PCB-grootte | 510x510 mm |
| Min PCB-grootte | 50x50 mm |
| PCB-dikte | 0.4-6 mm |
| Maximaal gewicht van het bord | 5 kg |
| Transporthoogte | 900 ± 40 mm |
| Splitsing aan de rand van het bord | 2.5 mm |
| Hoogte van het bord | 23 mm |
| Vervoerrichting | L-R, R-L. |
| Transportsnelheid | max 1500 mm/s, programmabesturing |
| Vervoermethode | Eén fase |
| Wldth-aanpassing | automatisch |
| I/O-interface | SMEMA |
| PCB-positionering (ondersteuningsmethode) | Magnetische pen/steunblok/opwaarts-naar beneden tafel |
| PCB-clampsysteem |
Gepatenteerd over de bovenklem
|
| Zijdelingse klemmen | |
| Adsorptiefunctie | |
| Print snap-off |
0-20 mm
|
|
Afdrukmodus
|
een/twee keer
|
|
Afdruksnelheid
|
10-200 mm/sec
|
|
Afdrukmodus
|
Eén / Twee keer
|
|
Typ van de spuitmachine
|
Rubber / staal Squeegee Blade ((Hoek 45°/55°/60°)
|
| Drukdruk | 0.5 tot 10 kg |
| Grootte van het sjabloon | 470*370mm~737*737mm |
|
Reinigingssysteem
|
Druppels van regenreinigingssysteem
|
| Versterkte vacuümopname | |
| Droog, nat vacuüm drie modi | |
|
CCD FOV
|
10 x 8 mm
|
| Soorten vertrouwensmerken | Standaard Fiduciële merktekenvorm |
| Pad | |
| Hool | |
| Camera systeem | Optische structuur op/af |
| Digitale CCD-camera | |
| Geometrisch patroon overeenkomen |
Machinale prestaties
| Model | GLE |
| Herhalingspositie nauwkeurigheid | ± 12,5um@6,CPK≥2.0 |
| Afdruknauwkeurigheid | ±20um@6,CPK≥2.0 |
| Printcyclustijd | < 7,5 sec. |
| Op basis van het testsysteem van een derde partij (CTQ) wordt de werkelijke drukpositie van de soldeerpasta gecontroleerd en wordt de nauwkeurigheid herhaald. | |
Specificatie van de gehele machine
|
Stroomvoorziening
|
AC:220±10%,50/60HZ, 3,0 kW
|
|
Luchtdruk
|
4 tot en met 6 kg v/cm2
|
|
Luchtverbruik
|
ongeveer 5 L/min
|
|
Werktemperatuur
|
-20°C~+45°C |
|
Werkvochtigheid
|
30% tot 60%
|
|
Afmetingen van de machine(zonder torenlicht) |
1240 ((L) x 1410 ((W) x 1500 (H) mm
|
|
Gewicht van de machine
|
Ongeveer 1100 kg. |
Kenmerken
1Het is stabiel en gemakkelijk aan te passen, het kan de pin jacking hoogte van PCB met verschillende dikte snel aanpassen.