| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Artikel 1 | SPEC |
|---|---|
| Kleefstofmengverhouding | 11-10:1/Aangepast |
| Verspreidingssnelheid | 10-150 g/5s (gebaseerd op een lijmverhouding van 1:1) |
| Precieze afgifte | Glijhoeveelheid ±1%, lijmpercentage ±1% |
| Werkbereik X/Y/Z | 300*300*100 mm (Z-as kan worden gedraaid) |
| XYZ snelheid | Maximaal 300 mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stapmotor + timinggordel |
| Herhaalbaarheid | ±0,02 mm |
| Patroon | Lijnen, cirkels, bogen, continue paden, 3D lineaire interpolatie |
| Precisie van de potten | Hoeveelheid ±1%, verhouding: ±1% |
| Operatiemethode | Auto's |
| Programmeren | Onderwijs hanger |
| Controle | Kaart van het bestuur |
| Leekbestendige functie | Valve met vacuümapparaat |
| Gewicht | 65 kg |
| Afmeting (L*W*H) | 716*585*645 mm |
| Stroomvoorziening | 220V 50-60Hz 350W |
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd (HSTECH) werd in 2012 opgericht door professionele en ervaren ingenieurs met een uitgebreide achtergrond in EMS-bedrijven.We waren aanvankelijk gespecialiseerd in pcb-behandelingsapparatuur en hebben sindsdien uitgebreid tot het ontwikkelen van pcb-verwerking machines en smt reinigingsmachines.
HSTECH heeft zowel een professioneel technisch team voor O&O als een ervaren marketingteam dat markttrends onderzoekt, producten bijwerkt,en ontwikkelt nieuwe technologieën om te voldoen aan de veranderende vraag van de industrieDoor de jaren heen hebben we consequent vernieuwd om kostenefficiënte producten te creëren die klanten helpen kosten te verlagen, de arbeidsbehoeften te minimaliseren en de productie-efficiëntie te verbeteren.
Ons bedrijfsdoel is "Hoge kwaliteit en slim", gebaseerd op het principe van "Kwaliteit-georiënteerd en klant-georiënteerd," gecombineerd met de industrie kenmerken en slimme technologie streven voor slimme fabriek implementatieVoor de dienstverlening na de verkoop houden wij ons aan het principe van "verantwoordelijkheid", reageren onmiddellijk op kwaliteitsfeedback en bieden continue ondersteuning aan onze klanten.