| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-VS400 |
| Moq: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1 Instellen |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Visuele Lijmdispenser |
| Model | HS-VS400 |
| Transporthoogte | 920±20 mm |
| Tafelafmeting | 300×400 mm |
| Aantal Tafels | Enkele of dubbele tafel (klant configureerbaar) |
| Armatuur | Op maat gemaakt |
| CCD-resolutie | 2,5 µm |
| Maximale Snelheid | 1000 mm/min |
| Lijmviscositeitsbereik | ≤5000 LPS |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Herkenningsnauwkeurigheid | ±0,0125 mil |
| Voeding | AC220/110V, 500W |
| Luchtdruk | 0,5~0,7 MPa |
| Lijmtank | 10L, handmatig roeren |
| Lichtbron | LED-lichtbron |
| Lineaire geleidingsaanpassing | Intelligente aanpassing |
| Programmeermodus | Handmatige teaching |
| Software | Windows + doseersoftware |
| Spuitmethode | Automatisch |
| Totaal vermogen | 2,6 kW |
| Machinebehuizing | Roestvrij staal |
| Machinegewicht | 600 kg |
| Afmetingen machine | 1060×1200×1700 mm |