|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-CC300 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | HS-CC300 |
| Transmissiehoogte | 920±20 mm |
| Breedte van de transportband | 50-450 mm (aanpasbaar) |
| Hoogte van het onderdeel | tot 100 mm |
| Grootte van de rand van het PCB-bord | ≥ 5 mm |
| Transportsnelheid | 0-12000 mm/min |
| 3 As aandrijving snelheid | 800 mm/s |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Programma's voor opslag | Tot 1000 |
| Stroomvoorziening | AC220/110V |
| Luchtdruk | 4-kgf/cm2 |
| Kleefreservoir | 10L met handmatig roeren |
| Controlesysteem | Industriële pc + Motion control card |
| Breedte van het spuitmiddel | 3-20 mm |
| Totaal vermogen | 2.6 kW |
| Gewicht van de machine | 600 kg |
| Afmetingen van de machine | 1060 × 1200 × 1700 mm |