| Merknaam: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Soepel vervoer Towerlight SMT koelconveyor ((Met ventilatoren) met anti-statische platte riem
- Ik weet het niet.Technische details
| Functie | Gebruikt voor het verbinden van de upstream- en downstreammachines tussen de SMT-productielijn |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde, of op maat |
| PCB-breedte | 50*50~530*460 mm |
| Opties voor de lengte van de transportband | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m of op maat |
| Snelheidsregelmethode | Gordel |
| Breedte aanpassing | Handkraan (optioneel automatisch instellen) |
| Stroomvoorziening | AC110/220V,50/60Hz,±10% |
| Opties | Licht, ventilator, inspectiefunctie, deksel, automatische breedte-aanpassing, dubbele rails, enz. |
| Signaal | SMEMA |
Kenmerken
1Gebruik warmteafvoerkoelventilatoren.
2Programmable Logic Controller.
3.Handwijdte aanpassing
4Economische ruimte.
5Gebruik een roestvrijstalen schroef, gladde en parallelle breedte aanpassing
6Links naar rechts rijden, of rechts naar links, voorrail vast
7.ESD-werktafel.
8, hoogte verstelbare en stabiele voet bekertje plaats.
9, snelheidscontrole.
10.SMEMA compatibel.
Toepassing
Gebruikt voor het verbinden van de upstream- en downstreammachines tussen de SMT-productielijn
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()