| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Industriële Touchscreen Onafhankelijke 3 Verwarmingszones Handmatige BGA Rework Station met CE-certificering
Specificatie
| Handmatige BGA Rework Station | Model: HS-520 |
| Voeding | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 3800W |
| Afmetingen | L460mm*B480mm*H500mm |
| PCB-formaat | Max. 300mm*280mm Min. 10mm*10mm |
| BGA-formaat | Max. 60mm*60mm Min. 1mm*1mm |
| PCB-dikte | 0,3-5mm |
| Gewicht van de machine | 20KG |
| Garantie | 3 jaar (1e jaar is gratis) |
| Gebruik Reparatie | chips / telefoon moederbord etc. |
Kenmerken
1. Reparatie Succespercentage: Meer dan 99%
2. Gebruik van het Industriële Touchscreen
3. Onafhankelijke 3 Verwarmingszones, Hete Lucht Verwarming / Infrarood Voorverwarming. (temperatuurnauwkeurigheid ± 2℃)
4. Met CE-certificering
Over Verpakking
![]()
![]()
![]()