| Merknaam: | HSTECH |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
PLC-besturingssysteem Pass Through Function Balanced Accurate Flip Mode Automatic Inverting Machine
Hoofdfunctie
Deze eenheid wordt gebruikt voor het omkeren van pcb voor dubbele zijde productie
Bescherming
a, PLC-besturingssysteem
b, doorloopfunctie
c, evenwichtige, nauwkeurige flipmodus ((stepper motor)
d. Optische sensoren voor veiligheid
e, Buffering vertragen ontwerp voor meer stabiliteit en precisie
f, Breedte verstelbaar
g, SMEMA-compatibel
Parameter
| Model | HS-460IV |
| PCB-afmetingen | (50*50) ~ ((500*460) |
| Cyclustijd | Ongeveer 20 seconden. |
| Stroomvoorziening | AC100-230V |
| Luchtdruk | 4-6 bar, max 10L/min |
| Transmissiehoogte | 920±20 mm |
| Vervoerrichting | Links naar rechts of rechts naar links |
| PCB-dikte | min 0,4 mm |
| Afmetingen van de machine | 600*900*1200 |
| Gewicht | 140 kg |
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()