|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-UD330 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
330 mm breed LED-knop/touchscreen control PCB-unloader met 3 magazijnen, Mitsubishi PLC, ZD motor aangedreven
Toepassing
Deze pcb-ontladingsmachine die aan het eind van de SMT-productielijn wordt gebruikt, wordt gebruikt voor het verzamelen van pcb's in de magazijnen.
Kenmerken
1Mitsubishi PLC.
2ZD motor aandrijving.
3- Een dikkere transportband.
4.3 gereedschapswisselmagazines, 1 op de bovenkant en 2 op de knop.
5. LED-knop bedieningsmodus met 3 lichtdisplays.
6De machinestructuur van roestvrij staal en aluminiumprofielen is stabiel en eenvoudig te onderhouden.
7- Stel de breedte soepel en parallel aan met een handwiel.
8De precisiedruker duwt de printplaat op het magazijn.
9De bovenste en onderste pneumatische armaturen bevestigen de magazijnhouder.
10. SMEMA-compatibiliteit.
Specificatie
| Functie | Deze eenheid wordt gebruikt voor het lossen van de PCB's. |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Verandering van het tijdschrift na verloop van tijd | Ongeveer 30 seconden. |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde ((of specificeren) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Boven: 1 pc, beneden: 2 pc |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-UD250 | HS-UD330 | HS-UD390 | HS-UD460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Afmetingen van de machine | 1900*800*1200 mm | 2320*880*1200 mm | 2620*940*1200 mm | 2620*1080*1200 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Gewicht | 140 kg | 220 kg | 280 kg | 320 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()