| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-D331 |
| Spanning | AC110V/220V, 50/60Hz, Meanwell merk |
| Dispenseerklep | PUR verwarmingsklep |
| X/Y/Z Werkbereik | 300/300/100mm |
| XYZ Snelheid | 300mm/s |
| Y Platform | 190*150mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | 0.02mm |
| Motor | Stappenmotor |
| Aandrijfsysteem | Tandriem voor X/Y, Z-as schroef |
| Documentondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| Laadcapaciteit | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Lineaire geleiding | CSK (Taiwan merk) |
| Foto-elektrische schakelaar | Duits merk |
| Cilinder | AirTAC |
| Lijmopslag | 30ml PUR spuit type |
| Machine Afmetingen | 520*585*597mm |
| Brutogewicht | 50kg |