| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
5 Modi Stappenmotor CCD Kleur Uitlijnsysteem Mobiele Telefoon BGA Rework Station
Specificatie
| Mobiele Telefoon BGA Rework Station | Model: HS-700 |
| Voeding | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 2600W |
| Verwarmingsvermogen | Bovenste verwarming 1200W (Max), onderste verwarming 1200W (Max) |
| Elektrisch materiaal | Stappenmotor + slimme temp. controller + kleurentouchscreen |
| Temperatuurregeling | Hoge precisie K-sensor + gesloten lusregeling + onafhankelijke temp.controller (de precisie kan ±1℃ bereiken) |
| Sensor | 1 stuks |
| Positioneringsmethode | V-vormige PCB-ondersteuning + externe universele klem + laserlicht voor centrering en positionering |
| Totale afmeting | L450mm * B470mm * H670mm |
| PCB-grootte | Max 140mm * 160mm Min 5mm * 5mm |
| BGA-grootte | Max 50mm * 50mm Min 1mm * 1mm |
| Toepasselijke PCB-dikte | 0,3 - 5 mm |
| Montage nauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Gewicht van de machine | 30KG |
| Gewicht van de te monteren chip | 150g |
| Werkmodi | Vijf: Semi-auto / Handmatig / Verwijderen / Monteren / Lassen |
| Gebruik Reparatie | chips / telefoon moederbord etc. |
Kenmerken
1. 5 werkmodi
2. 15'' HD LCD-monitor
3. 7'' HD kleurentouchscreen
4. stappenmotor
5. CCD kleur optisch uitlijnsysteem
6. Temperatuurnauwkeurigheid binnen ±1℃
7. Montagenauwkeurigheid binnen ±0,01 mm
8. Reparatiesuccespercentage: 99% +
9. Onafhankelijk onderzoek en ontwikkeling van single-chip controle
Over Verpakking
![]()
![]()
![]()