|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-LD250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P,T/T,Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
| Model | HS-LD250 |
| Naam van het product | PCB-laders |
| Transporthoogte | 920±20 mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijd voor het vervangen van het magazijn | Ongeveer 30 seconden. |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde (of specificeren) |
| Stroomvoorziening | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Bovenkant: 1 pc, onderkant: 2 pc |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 (10 mm afstand) |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Maatwerkgrootte | 1400*800*1200 mm | 1650*880*1200 mm | 1800*940*1200 mm | 1800*1010*1200 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Gewicht | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |