|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-CU390 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
90 graden pcb magazine unloader led knop automatische pcb unloader 4-6 bar met 3 magazines
Toepassing:
Deze eenheid is een 90 graden PCB-magazine losser, gebruikt voor het automatisch lossen van de PCB's in 90 graden rechthoekige richting om de lengte van de SMT-productielijn te besparen,de machine is voorzien van een speciaal ontworpen stuwer die door een cilinder wordt aangedreven, duw de PCB's van de transportrail in de magazijnrekken.
Kenmerken:
1, 90 graden rechthoek PCB lossen, verkort de lengte van de SMT productielijn.
2, met behulp van meerdere magazijnen, die geen invloed hebben op de productie in de gehele capaciteit.
3, LED-knop bedieningsmodus met 3 lolor licht display.
4, Dikte 1,3 mm, diameter 3 mm vlakke rand ESD gordel
5, roestvrij staal en aluminium profiel machine structuur, stabiel en gemakkelijk te onderhouden.
6PLC-besturing.
7, gladde en parallelle breedte aanpassing met handwiel.
8, 3 magazijncapaciteit: Top 1 + Down 2.
9, bovenste en onderste pneumatische klemmen om het magazijnrek vast te houden.
10Er is geen garantie voor PCB-breuk tijdens het laden en lossen.
11, SMEMA-compatibel.
Specificatie:
| Naam van het product | 90 graden pcb-magazine losser |
| Transporthoogte | 910±30 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Bovenzijde: 1 pc,onderzijde: 1 pc |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-CU250 | HS-CU330 | HS-CU390 | HS-CU460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Afmetingen van de machine | 1100*1200*1200 mm | 1310*1360*1200 mm | 1430*1480*1200 mm | 1430*1620*1200 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Gewicht | 140 kg | 200 kg | 260 kg | 300 kg |
Productgegevens:
![]()
![]()
![]()
![]()