| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-CVN350 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Deze eenheid biedt de OK en NG board selectie functie op de smt productielijn. Het kan worden gebruikt wanneer visuele inspectie van PCB's vereist.dus zonder onderbreking van de normale PCB-stroom.
| Model | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~450*350 mm | 50*50~550*460 mm |
| Afmetingen van de machine | 1000*690*930 mm | 1000*800*930 mm |
| Gewicht | 70 kg | 90 kg |
| Transporthoogte | 910±20 mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L (optioneel) |
| Transportsnelheid | 0.5 tot en met 20 m/min of specificeren |
| Stroomvoorziening | AC100-230V,50/60Hz,enkelfase |
| Energieverbruik | 100VA max |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Luchtverbruik | Maximaal 10 L/min |
| Communicatie | SMEMA |