| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-PYJ250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
EenPCB-shuttle transportbandis een gespecialiseerd transportsysteem dat is ontworpen om het efficiënt transporteren van printplaten (PCB's) binnen productieomgevingen te vergemakkelijken. Dit type transportband is met name handig in assemblagelijnen waar flexibiliteit, ruimte-efficiëntie en snelle aanpassingen essentieel zijn.
| Functie | Deze unit wordt gebruikt om de PCB-stroom om te leiden naar verschillende kanalen, van 2 lijnen naar 1 lijn, of van 1 lijn naar 2 lijnen. |
|---|---|
| Model | HS-PYJ250 |
| Transporthoogte | 910±20mm |
| Verplaatsingsafstand | Standaard 2200mm (1e ~ 4e rail) of aangepast |
| Verplaatsingstijd | Aangepast |
| Verplaatsingsmethode | Stappenmotor + transportband |
| Rail vast | 1e en 4e rail vast |
| Geschikte PCB-afmetingen | 50*50~400*250mm |
| Transferrichting | L-R, of R-L |
| PCB-transfermodus | 2 in 1 uit, 1 in 2 uit, of 2 in 2 uit. |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Minimaal 0,4 mm |
| Machine afmeting | 600*2600*1200mm |
| Signaal | SMEMA |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()