| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460BC |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Deze machine wordt gebruikt tussen de PCB-lader en de schermprinter, met borstel en plakkerrol om het stof, de elektrische statische stof op het oppervlak van het PCB te reinigen.
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| PCB-afmetingen | (50*50) ~ ((350*250) | (50*50) ~ ((460*330) | (50*50) ~ ((530*390) | (50*50) ~ ((530*460) |
| Afmetingen van de machine | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Gewicht | 80 kg | 90 kg | 100 kg | 110 kg |
| PCB-dikte | 0.4~5 mm |
| Stroomvoorziening | AC100~230V, enkelfasig, 300A |
| Luchtvoorziening | 0.4 tot en met 0,6 Mpa |
| Reinigingsborstel | Top 2 stuks |
| Stickerroller | top 1 pc |
| Borstel | ESD, hoge precisie borstel |
| Indien met stofverzamelaar | - Ja, dat klopt. |
| Transportsnelheid | 0~9m/min, instelbaar |
| Transporthoogte | standaard 900±20 mm |
| De richting | L naar R of R naar L, optioneel |
| Cyclustijd | Rond de 8s. |
Zelfs in schijnbaar schone omgevingen kunnen PCB-oppervlakken gemakkelijk stof ophopen.
Elektrische storingen: stof kan geleidend zijn (bijv. metalen deeltjes) of hygroscopisch, waardoor kortsluitingen, lekken of signaalinterferenties optreden.
Soldeerfouten: Bij het solderen (vooral bij SMT-assemblage) kunnen verontreinigende stoffen het goed natmaken van de soldeerpasta belemmeren, wat resulteert in koude soldeerverbindingen, slechte soldeerverbindingen of andere defecten.
Problemen met de coating: Voordat conform coatings of andere beschermende coatings worden aangebracht, kan het stof op het oppervlak de kleverigheid, uniformiteit en beschermende effectiviteit van de coating verminderen.
Verminderde betrouwbaarheid: op de lange termijn kunnen verontreinigende stoffen in vochtige omgevingen een elektrochemische migratie veroorzaken, wat leidt tot corrosie van het circuit en uiteindelijk tot storing.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()