| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-LD250 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Kopieer Nutek LED-knopcontrole SMT Lijn Magazine Loader PCB Handling Machine
Toepassing
Deze machine is een pcb-laadmachine die wordt gebruikt voor het transport van het pcb-bord van de tijdschriftenrekken naar de SMT-productielijn.
Kenmerken
1Traditioneel LED-knop bedieningssysteem.
2Werk met 3 magazine rekken.
3, Stabiliteit roestvrij staal structuur.
4, gladde en parallelle breedte aanpassing.
5, 3 kleuren LED-lichtdisplay.
6, bovenste en onderste pneumatische klemmen om het magazijnrek vast te houden.
7Er is geen garantie voor PCB-breuk tijdens het laden en lossen.
8, SMEMA-compatibel.
9, CE-lijst, geschikt voor de Europese markt.
Specificatie
| Model | HS-LD250 |
| Naam van het product | PCB-laders |
| Transporthoogte | 920±20 mm |
| PCB-laadtijd | Ongeveer 6 seconden. |
| Tijd voor het vervangen van het magazijn | Ongeveer 30 seconden. |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Operatie | Frontoperatie |
| Vaste kant van het spoor | Voorzijde ((of specificeren) |
| Stroomvoorziening | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| PCB-dikte | Min 0,4 mm |
| Magazin qty | Boven: 1 pc, beneden: 2 pc |
| Selectie van de toonhoogte | 1-4 ((10 mm afstand) |
| Versnelling van het transportband | 0.5-20M/min of op maat |
| Signaal | SMEMA |
Modelkeuze
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390 mm | 50*50~530*460 mm |
| Maatwerkgrootte | 1400*800*1200 mm | 1650*880*1200 mm | 1800*940*1200 mm | 1800*1010*1200 mm |
| Maatwerkgrootte | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Gewicht | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |
![]()
,,
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()