| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | Hs-600 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 50 stuks per maand |
SUS304 SMT-reinigingsapparatuur van roestvrij staal met noodstopknop
Inleiding
Deze machine wordt gebruikt voor het reinigen van stencil, staal mesh, koperen scherm, gule scherm, etc. SMT proces schermen.
Kenmerken
Specificatie
| Model | HS-600 |
| Naam van het product | Schermprinter stencil cleaner |
| Machinaal materiaal | Roestvrij staal, brandwerend, explosiebestendig |
| Kracht | Pneumatische |
| Toepassing | Stencil, scherm, scherm. |
| Stenselgrootte | standaard 29 inch en lager |
| Reinigingsoplosmiddel | Alcohol |
| Reinigingsvloeistofcapaciteit | Maximaal 45 liter, Min 20 liter |
| Beste reinigingsvloeistof met behulp van volume | 40 liter |
| Vloeistofverbruik | 120 ml/pc |
| Reinigingsmethode |
Roterende dubbele zijdelingse drukinspuiting en lucht onder hoge druk |
| Schoonmaaktijd | 2 tot 4 minuten |
| Droogtijd | 2 tot 5 minuten |
| Externe luchttoevoer | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Consumentenluchthoeveelheid | 400 tot 600 L/min |
| Grootte van de luchtuitlaat | φ125*25 mm |
| Slijmfiltermodus | 3 niveau filter ((10um,5um,1 miljoen) |
| Gewicht | 250 kg |
| Afmetingen van de machine | 980MM ((L) * 700MM ((W) * 1730MM ((H) |
![]()