| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-310L |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Pneumatische bestuurder Solenoïde vallei gereguleerd hogesnelheidspneumatische pcb-depaneeler V-CUT pcb-separator
Inleiding
1Pneumatisch aangedreven en elektrisch bediend, monsterontwerp, sensor in de machine, eenmalig snijbord met de laagste snijspanningen.HS-310 geldt voor aparte precieze SMD-PCBA- of dunne platen.
Kenmerken
Specificatie
| Naam van het product | PCB-afpaneleer |
| Model | HS-310L |
| Hoogte van het deel | Maximaal 40 mm |
| Hoogte gedeeltelijk | Maximaal 20 mm |
| Luchtvoorziening | 5 kgf/cm |
| Output | 12.5 ton (bruto) |
| Efficiënte snijlengte | 1-360 mm |
| Lineaire bladgrootte | 360*43,5*6 mm |
| PCB-dikte | 0.1mm~2.0mm ((Met v-groef) 0.1mm ~1.0mm ((Zonder V-groef)) |
| Bladmateriaal | Import van hoge kwaliteit snelheidstool |
| Scheidingssnelheid | 1-300 mm/s |
| V-snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Luchtverbruik | 200-400 ((L/min) |
| Maatwerkgrootte | 700*325*400 mm |
| Gewicht | 130 kg |
| Geschikt bord | Alle V-gesneden platen |
Aanvraagplaten
![]()
![]()
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()