|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-SZ350 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Geavanceerde 90 graden PCB-verwerkingsapparatuur voor het veranderen van de stroomrichting in SMT-productie
Inleiding
Deze machine wordt gebruikt om de PCB-stroomrichting in de SMT-productielijn te veranderen.
Kenmerken
1. Volledig gesloten doosvorm.
2. Rotatie- en translatiebewegingen zijn soepel, zacht en nauwkeurig.
3. Xinjie PLC-besturing, bedieningspaneel met touchscreen.
4. Rechtsom trapeziumvormig, stel 90 graden rotatie in (rechtsom).
5. Wordt voornamelijk gebruikt om de richting van de PCB-plaat te veranderen bij de draai van de SMT-productielijn om de stroomrichting te veranderen.
6. Een set elektrische schakelkast.
Specificatie
| Productnaam | PCB Draaitransportband |
| Transporthoogte | 910±20mm |
| Transportrichting | L~R, of R~L |
| Cyclustijd | Ongeveer 5 seconden |
| Spoor vastgezette zijde | Voorkant |
| Voeding | AC100-230V,50/60Hz, eenfasig |
| Luchtdruk | 4-6 bar |
| Luchtverbruik | Max. 10L/min |
| PCB-dikte | Min. 0,4 mm |
| Signaal | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Efficiënte PCB-lengte | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Machine afmeting | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Gewicht | 150kg | 180kg |
![]()
![]()