| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-700 |
|---|---|
| Voeding | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal Vermogen | 2600W |
| Verwarmingsvermogen | Bovenste verwarming 1200W (Max), onderste verwarming 1200W (Max) |
| Temperatuurregeling | Hoge precisie K-sensor + gesloten lus controle (±1℃ precisie) |
| PCB Afmetingen Bereik | Max 140mm×160mm, Min 5mm×5mm |
| BGA Afmetingen Bereik | Max 50mm×50mm, Min 1mm×1mm |
| Montage Nauwkeurigheid | ±0.01mm |
| Machine Gewicht | 30KG |