| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-VS400 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Visueel lijmverspreidingsapparaat |
| Model | HS-VS400 |
| Transmissiehoogte | 920±20 mm |
| Tafelgrootte | 300 × 400 mm |
| Tabel Hoeveelheid | Eenvoudige of dubbele tafel (opdrachtgeverconfigureerbaar) |
| Bevestiging | Op maat |
| CCD-resolutie | 2.5 μm |
| Maximale snelheid | 1000 mm/min |
| Lijmviscositeitsbereik | ≤ 5000 LPS |
| Herhalingsnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Herkenningsnauwkeurigheid | ±0,0125mil |
| Stroomvoorziening | AC220/110V, 500W |
| Luchtdruk | 0.5 tot en met 0,7Mpa |
| Kleefreservoir | 10L, handmatig roeren |
| Lichtbron | LED-lichtbron |
| Lineaire gidsregeling | Intelligente aanpassing |
| Programmeringsmodus | Manuele onderwijs |
| Software | Windows + dispenserende software |
| Bespuitingsmethode | Automatisch |
| Totaal vermogen | 2.6 kW |
| Machinekorps | van roestvrij staal |
| Gewicht van de machine | 600 kg |
| Machina dimensie | 1060 × 1200 × 1700 mm |