|
|
| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-VD331 |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Model | HS-VD331 |
| Spanning | AC110V/220V, 50/60Hz, Meanwell merk |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Lichtbron | LED bron |
| X/Y/Z Werkbereik | 400mm × 300mm × 2 |
| XYZ Snelheid | 1000mm/s |
| Y Platform | 190 × 150mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | 0.02mm |
| Lijm Viscositeitsbereik | max ≤ 5000LPS |
| Motor | Stappenmotor |
| Aandrijfsysteem | Tandriem voor X/Y, Z-as schroef |
| Document Ondersteuning | CAD, CorelDRAW |
| Laadvermogen | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Lineaire Gids | CSK (Taiwan merk) |
| Foto-elektrische Schakelaar | Duits merk |
| Besturingssysteem | Windows |
| Brutogewicht | 600kg |