| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per week |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Lijm Mengverhouding | 1:1-10:1 / Aanpasbaar |
| Doseersnelheid | 10-150g/5s (gebaseerd op 1:1 lijmverhouding) |
| Doseerprecisie | Lijmhoeveelheid ±1%, Lijmverhouding ±1% |
| X/Y/Z Werkbereik | 300×300×100mm (Z-as roteerbaar) |
| XYZ Snelheid | Maximaal 300mm/s |
| Aandrijfsysteem | Stappenmotor + Tandriem |
| Herhaalbaarheid | ±0.02mm |
| Patroon Mogelijkheden | Lijnen, Cirkels, Bogen, Continue Paden, 3D Lineaire Interpolatie |
| Potting Precisie | Hoeveelheid ±1%, Verhouding ±1% |
| Bedieningsmethode | Automatisch |
| Programmering | Teach Pendant |
| Besturingssysteem | Printplaat |
| Lekvrije Functie | Klep met Vacuüm Apparaat |
| Gewicht | 65kg |
| Afmetingen (L×B×H) | 716×585×645mm |
| Voeding | 220V 50-60Hz 350W |