| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-460FL |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
MITSUBISHI PLC Geautomatiseerde PCB Inverter / Flipper Handling Machine met Stappenmotor
Kenmerken
1, Deze machine wordt gebruikt om de PCB om te keren voor 180 graden rotatie, om de dubbelzijdige productie af te ronden.
2, 4 stappen selectie.
3, Touchscreen bediening en MITSUBISHI PLC.
4, 3 kleuren lichtweergave.
5, Hoogwaardige en nauwkeurige lineaire geleidingsmodule.
6, Flexibele omkeer, kogelomloopspindel kan de boven- en downstream apparatuur soepel verbinden.
7, Volledig roestvrijstalen machinebehuizing, duurzaam en lange levensduur.
8, SMEMA-signaal.
Specificatie
| Machinefunctie | 180 graden PCB inverteren |
| Voeding | AC100-230V, eenfasig, 50/60Hz |
| Transportband | ESD 7mm band |
| PCB afmeting | (50*50)-(500*460)mm |
| Luchttoevoer | 4-6 bar, max 10L/min |
| Transporthoogte | 900±20mm |
| Transportrichting | L-R of R-L (optioneel) |
| PCB dikte | Minimaal 0,4 mm |
| Op/neer stappen | 1-4 (10mm stap) |
| Recycletijd | ongeveer 20 seconden |
| Communicatie | SMEMA |
| Machine afmeting | 600*900*1200mm |
| Gewicht | 140kg |
Over Verpakking
![]()
![]()
![]()
Shenzhen Hansome Technology Co.,Ltd (HSTECH) is een professionele fabrikant van SMT-bordverwerkingsapparatuur (Loader, Unloader, Buffer, Transportband, enz.). Wij zijn een hightechbedrijf met onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten. Het bedrijf houdt zich voornamelijk bezig met onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop van SMT/THT productielijn bordverwerkingsapparatuur.
We hebben professionele technici en verkoop, vertrouwen op hightech en doen ons best om efficiënte en betrouwbare bordverwerking aan onze klanten te leveren. Tegelijkertijd houdt ons ervaren engineeringteam altijd de ontwikkelingsrichting van de slimme fabriek in de gaten, werkt de producten en techniek bij volgens de marktvraag, streeft ernaar om altijd meer automatisering en kosteneffectieve producten te maken, we doen ook OEM op basis van de verschillende behoeften van onze klant.