| Merknaam: | GKG |
| Modelnummer: | G5 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
Windows Operation Tower Light GKG SMT Solder Paste Stencil Printing Machine
Specificatie
| Model | G5 |
| Stenselgrootte | 370x370mm ((min grootte) |
| 737x737mm (maximale afmeting) | |
| 20-40 mm ((dikte) | |
| Maximale PCB-grootte | 400x340 mm |
| Min PCB-grootte | 50x50 mm |
| PCB-dikte | 0.4-6 mm |
| PCB-vervorming | max 1% PCB-diagonale |
| Transporthoogte | 900 ± 40 mm |
| Vervoerrichting | L-R, R-L. |
| Transportsnelheid | max 1500 mm/s, kan worden ingesteld |
| Vervoermethode | Eén fase |
| Wldth-aanpassing | automatisch |
| I/O-interface | SMEMA |
| PCB-positionering (ondersteuningsmethode) | Magnetische pen/steunblok/opwaarts-naar beneden tafel |
| PCB-clampsysteem |
Gepatenteerd over de bovenste klem/zijklem
|
| Afdrukkop |
Twee onafhankelijke gemotoriseerde drukkoppen
|
|
Druk van de squeegee
|
0.5 tot 10 kg (programmabeheer)
|
|
Afdruksnelheid
|
6-200 mm/sec
|
|
Afdrukmodus
|
Eén / Twee keer
|
|
Typ van de spuitmachine
|
Rubber / staal Squeegee Blade ((Hoek 45°/55°/60°)
|
|
Reinigingssysteem
|
Versterkte vacuümabsorptie, droog, nat, vacuüm drie modi
|
|
CCD FOV
|
8x6 mm
|
| Machinaal instelbereik |
X: ± 3 mm, Y: ± 7 mm, θ: ± 2°
|
| Visie |
Zoek naar boven/laag optische structuur/CCD/geometrie Patroon-match
|
Specificatie van de gehele machine
|
Herhalingspositie nauwkeurigheid
|
±0,01 mm
|
|
Accuraatheid van het drukwerk
|
± 0,025 mm
|
|
Cyclustijd
|
< 8 sec
|
|
Productwisseling
|
oud: < 3 minuten, nieuw: < 5 minuten |
|
Luchtvoorziening
|
4 tot en met 6 kg v/cm
|
| Stroomvoorziening |
AC:220±10%,50/60HZ, 2,5 kW
|
| Controlemethode | PC's |
| Operatiesysteem |
Windows XP/Win7
|
|
Afmetingen van de machine
|
1140 ((L) x 1364 ((W) x 1404 (H) mm
|
|
Gewicht van de machine
|
Ongeveer 1000 kg. |
Kenmerken
1Het is stabiel en gemakkelijk aan te passen, het kan de pin jacking hoogte van PCB met verschillende dikte snel aanpassen.
![]()
Over verpakkingen
![]()
![]()
![]()