| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-310 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, D/P |
| Toeleveringsvermogen: | 200 stuks per maand |
Voor dikke PCB's en aluminiumplaten met een lage spanning
Inleiding
Deze machine, de pneumatische pcb-scheidingsmachine, ook wel de pcb-scheidingsmachine van het guillotine-type genoemd, maakt gebruik van een dubbel guillotine-blad als snijgereedschap.met een vermogen van meer dan 50 W,Het heeft veel betere prestaties dan de blade moving pcb separator.
Specificatie
| Model | HS-310 |
| Kracht | 10W |
| Luchtvoorziening | 0.5 tot en met 0,8Mpa |
| Efficiënte snijlengte | 1-360 mm |
| Lineaire bladgrootte | 360*43,5*6 mm |
| Bladmateriaal | Import van hoge kwaliteit snelheidstool |
| Scheidingssnelheid | 1-300 mm/s |
| V-snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Luchtverbruik | 200-400 ((L/min) |
| Maatwerkgrootte | 700*325*400 mm |
| Gewicht | 130 kg |
| Geschikt bord | Alle V-gesneden platen |
![]()