| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-520 |
| Voeding | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal Vermogen | 3800W |
| Afmetingen | L460mm × B480mm × H500mm |
| PCB Grootte | Max 300mm × 280mm / Min 10mm × 10mm |
| BGA Grootte | Max 60mm × 60mm / Min 1mm × 1mm |
| PCB Dikte | 0.3-5mm |
| Gewicht | 20KG |
| Garantie | 3 Jaar (Eerste Jaar Gratis) |
| Toepassingen | Chips, Telefoon Moederborden en Elektronische Componenten |