| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-620 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| BGA Reworkstation | Model: HS-620 |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 220 V ± 10% 50/60 Hz |
| Totaal vermogen | 3500W |
| Verwarmingsvermogen | Bovenste temperatuurzone 1200W, tweede temperatuurzone 1200W, IR-temperatuurzone 2700W |
| Elektrisch materiaal | Aandrijfmotor + PLC slimme temperatuurregelaar + kleurenaanraakscherm |
| Temperatuurregeling | Onafhankelijke temperatuurregelaar, precisie kan ± 1 ℃ bereiken |
| Temperatuurinterface | 1 stks |
| Lokaliseren manier | V-vormige sleuf, PCB-steunmallen kunnen worden aangepast, laserlicht zorgt voor snelle centrering en positionering |
| Algemene dimensie | L650mm * B630mm * H850mm |
| PCB-grootte | Maximaal 450 mm * 390 mm Min. 10 mm * 10 mm |
| BGA-formaat | Maximaal 80 mm * 80 mm Min. 1 mm * 1 mm |
| Gewicht van de machine | 60KG |
| Gebruik | Reparatiechips / telefoonmoederbord enz |