| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Model | HS-520 |
|---|---|
| Voeding | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal Vermogen | 3800W |
| Afmetingen | L460mm × B480mm × H500mm |
| PCB Afmetingen | Max 300mm × 280mm | Min 10mm × 10mm |
| BGA Afmetingen | Max 60mm × 60mm | Min 1mm × 1mm |
| PCB Dikte | 0.3-5mm |
| Gewicht Machine | 20KG |
| Garantie | 3 jaar (1e jaar gratis) |
| Toepassingen | Chips, telefoon moederborden en reparatie van elektronische componenten |
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) is een professionele fabrikant van SMT board handling apparatuur, waaronder Loaders, Unloaders, Buffers, Transportbanden en gerelateerde systemen. Als een hightechbedrijf met onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten, zijn wij gespecialiseerd in het onderzoek, de ontwikkeling, de productie en de verkoop van SMT/THT productielijn board handling apparatuur.
Ons bedrijf heeft professionele technici en verkoopteams in dienst, die geavanceerde technologie gebruiken om klanten te voorzien van zeer efficiënte en betrouwbare board handling oplossingen. Ons ervaren engineeringteam volgt continu de ontwikkelingen op het gebied van slimme fabrieken en werkt producten en technologie bij aan de hand van de marktvraag. We streven ernaar steeds meer geautomatiseerde en kosteneffectieve producten te creëren, en we bieden ook OEM-diensten op maat voor specifieke klantvereisten.