| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | HS-620 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Model | HS-620 |
| Stroomvoorziening | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Totaal vermogen | 3500 W |
| Verwarmingskracht | Hoogste temperatuurzone 1200W, tweede temperatuurzone 1200W, IR temperatuurzone 2700W |
| Elektrisch materiaal | Rijmotor + PLC slimme temp. controller + kleuren touchscreen |
| Temperatuurcontrole | onafhankelijke temperatuurregelaar met een nauwkeurigheid tot ±1°C |
| Temperatuurinterface | 1 stuk |
| Locatiesysteem | V-vormige slot, verstelbare PCB-ondersteunende jigs, laserlicht voor snel centreren en positioneren |
| Algemene afmetingen | L650 mm × W630 mm × H850 mm |
| PCB-grootteklasse | Max 450 mm × 390 mm, Min 10 mm × 10 mm |
| BGA-groottebereik | Maximaal 80 mm × 80 mm, Min 1 mm × 1 mm |
| Gewicht van de machine | 60 kg |
| Toepassing | Reparatie van chips, moederborden voor telefoons en herbewerking van elektronische onderdelen |