| Merknaam: | HSTECH |
| Modelnummer: | Hs-600 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | 9000~12000usd/set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 30 sets per maand |
Gegevensblad van Pneumatische stensilreiniger HS-600.pdf...
SMT Stencil Cleaning Machine met teller en noodstopknop
Specificatie
| Model | HS-600 |
| Stroomvoorziening | Compressorlucht |
| Toepassing | Stensil,metalen mesh, staal mesh,cooper screen,gule screen |
| Stenselgrootte | standaard 29 inch en lager, 740*740*40mm |
| Reinigingsoplosmiddel | Alcohol |
| Reinigingsvloeistofcapaciteit | Maximaal 45 liter, Min 20 liter |
| Beste reinigingsvloeistof met behulp van volume | 40 liter |
| Vloeistofverbruik | 120 ml/pc |
| Reinigingsmethode |
Roterende dubbele zijdelingse drukinspuiting en lucht onder hoge druk |
| Schoonmaaktijd | 2~4 min Stencil en koperen scherm |
| Droogtijd | 2 tot 5 minuten |
| Externe luchttoevoer | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Consumentenluchthoeveelheid | 400 tot 600 L/min |
| Grootte van de luchtuitlaat | φ125*25 mm |
| Slijmfiltermodus | 3 niveau filter ((10um,5um,1um) |
| Gewicht | 305 kg |
| Afmetingen van de machine | 980MM ((L) * 700MM ((W) * 1730MM ((H) |
Reinigingsprestaties
![]()
![]()
![]()
![]()