| Merknaam: | GKG |
| Modelnummer: | G5 |
| Moq: | 1 set |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stuks per maand |
SMT-plakprinter met magnetische pin/ondersteuningsblok en R-L-transport
Specificatie
| Model | G5 |
| Stenselgrootte | 370x370mm ((min grootte) |
| 737x737mm (maximale afmeting) | |
| 20-40 mm ((dikte) | |
| Maximale PCB-grootte | 400x340 mm |
| Min PCB-grootte | 50x50 mm |
| PCB-dikte | 0.4-6 mm |
| PCB-vervorming | max 1% PCB-diagonale |
| Transporthoogte | 900 ± 40 mm |
| Vervoerrichting | L-R, R-L. |
| Transportsnelheid | max 1500 mm/s, kan worden ingesteld |
| Vervoermethode | Eén fase |
| Wldth-aanpassing | automatisch |
| I/O-interface | SMEMA |
| PCB-positionering (ondersteuningsmethode) | Magnetische pen/steunblok/opwaarts-naar beneden tafel |
| PCB-clampsysteem | Gepatenteerd over de bovenste klem/zijklem |
| Afdrukkop | Twee onafhankelijke gemotoriseerde drukkoppen |
Druk van de squeegee | 0.5 tot 10 kg (programmabeheer) |
Afdruksnelheid | 6-200 mm/sec |
Afdrukmodus | Eén / Twee keer |
Typ van de spuitmachine | Rubber / staal Squeegee Blade ((Hoek 45°/55°/60°) |
Reinigingssysteem | Versterkte vacuümabsorptie, droog, nat, vacuüm drie modi |
CCD FOV | 8x6 mm |
| Machinaal instelbereik | X: ± 3 mm, Y: ± 7 mm, θ: ± 2° |
| Visie | Zoek naar boven/laag optische structuur/CCD/geometrie Patroon-match |
Specificatie van de gehele machine
Herhalingspositie nauwkeurigheid | ±0,01 mm |
Accuraatheid van het drukwerk | ± 0,025 mm |
Cyclustijd | < 8 sec |
Productwisseling | oud: < 3 minuten, nieuw: < 5 minuten |
Luchtvoorziening | 4 tot en met 6 kg v/cm |
| Stroomvoorziening | AC:220±10%,50/60HZ, 2,5 kW |
| Controlemethode | PC's |
| Operatiesysteem | Windows XP/Win7 |
Afmetingen van de machine | 1140 ((L) x 1364 ((W) x 1404 (H) mm |
Gewicht van de machine | Ongeveer 1000 kg. |
Kenmerken
![]()